De Swarovski NL Pure 10×42 verrekijker is simpelweg de allerbeste verrekijker die er is. Het zeer brede blikveld, de ultieme scherpte van hoek tot hoek, de close focus en het minimale lichtverlies maken dit tot een optisch instrument dat zijn weerga niet kent.
De Swarovski NL Pure 10×42 verrekijker laat u observeren als nooit tevoren. De verrekijker beschikt over een blikveld van maar liefst 133 meter op 1000 meter afstand. Een ongekende breedte. Wellicht is het nóg indrukwekkender dat deze verrekijker over de gehele breedte de maximale scherpte behoudt. Vanwege de field flatner lenzen die gebruikt worden hebt u tot zelfs aan de uiterste randen van het blikveld dezelfde scherpte als in het centrum. De weidsheid biedt u meer mogelijkheden tot adembenemende observaties, maar garanderen ook een enorme rust. Dit maakt langdurig observeren aanzienlijk comfortabeler. Naast deze eigenschappen beschikt de Swarovski NL Pure 10×42 verrekijker over een lichttransmissie van maar liefst 91% – met behoud van een breed spectrum. Hierdoor kunt u onder de meest uiteenlopende omstandigheden blijven observeren.
Beschrijving
De Swarovski NL Pure 10×42 verrekijker ziet er onconventioneel uit. Vanwege een andere plaatsing van de prisma’s verkrijgt de verrekijker zijn nu al iconische vorm. Dit is niet gedaan vanwege de esthetiek, het dient een relevant doel. Vanwege de zandlopervormige buizen biedt de Swarovski NL Pure verrekijker een veel fijnere balans dan andere verrekijkers. De kijker lÃgt in uw hand in plaats van dat u hem vasthoudt. Dit zorgt voor meer ontspanning tijdens en ná het observeren.
De Swarovski NL Pure 10×42 verrekijker hoeft u niet alleen te gebruiken om grote afstanden te overbruggen. U kunt al scherpstellen vanaf twee meter. Dit maakt de kijker ook perfect geschikt voor het observeren van insecten of planten. U ziet veel meer detail dan u zou verwachten en ontdekt de natuur op verrassende wijze.
De Swarovski NL Pure verrekijker beschikt over de beste bescherming die u zich kunt wensen. De glazen zijn voorzien van hydrofobe coatings zodat stof, vet en vuil al bij voorbaat afgeweerd worden. Mocht er wel een restje blijven zitten kunt u de verrekijker eenvoudig reinigen. Uiteraard is de verrekijker volledig waterdicht en zeer degelijk en duurzaam gebouwd. Dankzij de speciale bevestigingen van zowel de draagriem als de lensdoppen kunt de Swarovski NL Pure 10×42 verrekijker vervoeren zoals u wilt, zonder de kans de doppen kwijt te raken.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.